Masáže

Takto to u mě vypadá

Individuální masáž – v této masáži se věnujeme problémovým partiím těla a následnému uvolnění nejen svalů, ale i mysli. Tato masáž je určena pro klienty, kteří hledají individuální, specifický přístup ke svým zdravotním problémům – zlepšení stavu páteře, odbourání stresu, či štíhlejší křivky.

Relaxační masáž – tuto masáž by si měli dopřát především ti, kteří jsou vystaveni stresu a nemají dostatek času pro kvalitní odpočinek. Výraznou předností této masáže je schopnost harmonizovat mysl i tělo, dovolit nám opět najít vnitřní rovnováhu a odpočívat.

Abhyanga – je hluboce relaxační, regenerační a ozdravující masáž celého těla kombinuje terapeutický dotek s léčebnými účinky olejů a bylin. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy, očí, v krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

Masáž rituál 5 elementů – jedná se o masážní rituál inspirovaný Indií. Je to příjemná a účinná rituální masáž, která trvá 60 nebo 90 minut a postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům dle indické filozofie – země, voda, vzduch, oheň a akáša. Masíruje se celé tělo zezadu – záda, šíje, hlava, ruce a nohy.

Reflexní masáž plosky nohy – tato masáž je postavena na teorii energetický drah neboli meridiánů. Ty propojují chodidla se všemi tělesnými orgány a masáž nohou, tak působí blahodárně na celé tělo. Diagnostikujeme energeticky oslabené orgány a oblasti těla.

Masáž lávovými kameny – je starodávná, mýtická čínská masáž, která oproti klasické, regenerační masáži navazuje rychlé psychické uvolnění a navození relaxačního stavu. Kameny se nahřejí ve vodní lázni, a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma většími kameny, které se drží v dlani.

Antistresová masáž hlavy – zaručuje, že vás zbaví stresů každodenního života. Působí jako lék na různé bolesti, napětí ve svalech, krku a ramen. Také pomáhá při migrénách. Tato indická technika masáže je skutečně mimořádná.

Anticelulitidové masáže – celulitida neboli pomerančová kůže trápí mnoho žen. Projevuje se především v kritických partiích zadečku a stehen. Stává se, tak vlivem nedostatečné funkce podkožního vaziva, nedostatečným prokrvováním tukových vrstev a nízkou aktivitou lymfatického systému.

Lymfodrenáž – manuální lymfodrenáž, je speciální hmatová technika zaměřená na lymfatický systém kůže a podkoží. Jde o zcela odlišnou techniku oproti klasické masáži, která řeší jinou problematiku, a je zaměřena na ovlivnění hlouběji uložených struktur (svalů, šlach a fascií), působí větší silou a zvyšuje prokrvení.